Career

Your Next Career Step

Fargo Line is constantly looking for new talented people who are interested in logistics careers to join our team of ambitious professionals. We have offices in Lithuania, Poland, and Estonia. We are currently expanding our presence to other European countries.

Send your CV to HR@fargo-line.com to discuss career opportunities.

Career

Fargo Line is constantly looking for new talent to join our team of ambitious professionals. We have offices in Lithuania and Estonia, and are currently expanding our presence to other European countries.

Send CV to: HR@fargo-line.com

We are growing and looking to expand our team in Dublin, Ireland. The ideal candidate should be a motivated, well-organized person who enjoys communicating with existing clients and looking for new ones.

Qualifications:

  • Experience in B2B sales;
  • Strong will to work in sales;
  • Excellent negotiation, decision-making, and problem-solving skills;
  • Attention to detail and high level of accuracy;
  • Understanding of personal responsibility to achieve the targets.

We are offering:

  • A position in a successfully growing international company;
  • A culture where you can grow and fulfill your ideas;
  • An environment where people are valued, respected, and appreciated for their efforts;
  • Place where awareness, balance, and freedom are the top values.
  • Salary plus performance-related bonuses.

Email your CV at HR@fargo-line.com

Darbo Pobūdis

Ar esate nusiteikę nuolat mokytis? Gerai jaučiatės komunikuodami su esamais klientais ir aktyviai ieškoti naujų? Susisiekime!

Reikalavimai

Ieškome žmonių:

  • Gerai kalbančių angliškai (rusų ir lenkų kalbos būtų privalumas).
  • Pasiruošusių išbandyti pardavimų vadybininkės (-o) poziciją logistikos įmonėje.
  • Pozityvių, norinčių augti ir tobulėti kartu su augančia kompanija.
  • Nebijančių iššūkių ir siekiančių rezultatų.

Norėtume dirbti su pozityviais, sąmoningais, komunikabiliais ir atsakingais žmonėmis, gebančiais orientuotis į rezultatą.

Mes jums siūlome:
• Dinamišką ir tarptautinę darbo aplinką, lankstų darbo grafiką.
• Sąmoningumą propaguojančią komandą – mes kantrūs, palaikome, bendraujame ir augame kartu.
• Puikiai įrengtą ir patogią biuro erdvę, kur ne tik galėsite jaukiai išgerti kavos, bet ir paskaityti knygą bibliotekoje ar atsipalaiduoti tylos kambaryje.
• Kas savaitę – komandinius pietus, kasmetines keliones ir kitas veiklas.
• Mes tikime, kad geriausi rezultatai ateina bendradarbiaujant. Todėl komandos nariai yra skatinami išsakyti savo nuomonę ir visada būna išklausyti.

Atlyginimas 1085 eurų (bruto) + priedai nuo pasiektų rezultatų.

CV siųsti HR@fargo-line.com

Darbo pobūdis
• Klientų poreikių įvertinimas ir užsakymų vykdymas;
• Darbas transporto biržose, tarptautinių krovinių gabenimo organizavimas ir kontrolė, iškilusių problemų sprendimas;
• Komunikacija su esamais partneriais, nuolatinis ryšių palaikymas, tinkamų sprendimų parinkimas;
• Aktyvi naujų vežėjų paieška, kontaktų užmezgimas, derybos;
• Atsiskaitymų bei su pervežimais susijusių dokumentų kontrolė.

• Šnekamosios anglų žinios (lenkų ir rusų kalbų žinojimas privalumas);
• Puikūs bendravimo įgūdžiai;
• Stipri orientacija į rezultatą;
• Organizuotumas, efektyvus prioritetų planavimas;
• Iniciatyvumas ir aktyvumas;
• Noras tobulėti;
• Atsakingumas.
• Patirtis dirbant su transporto/krovinių biržomis – didelis privalumas.

Mes siūlome

We are always looking for the new people. Email your CV at HR@fargo-line.com